228LBA063M2CC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228LBA063M2CC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228LBA063M2CC
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Duomenų lapai: 228LBA063M2CC.pdf
  • Pranešimas
228LBA063M2CC specifikacijos
Dalies numeris 228LBA063M2CC Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79853 pcs Duomenų lapas 228LBA063M2CC.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LBA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.875A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 226.07 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 226.07 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 2200µF