228LBA100M2CG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228LBA100M2CG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228LBA100M2CG
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Duomenų lapai: 228LBA100M2CG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
228LBA100M2CG specifikacijos
Dalies numeris 228LBA100M2CG Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48032 pcs Duomenų lapas 228LBA100M2CG.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LBA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.41A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.2625A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 1572-1111
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150.70 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2200µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 150.70 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose