155MPW160K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MPW160K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 155MPW160K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 10% 160VDC AXIAL
Duomenų lapai: 155MPW160K.pdf
  • Pranešimas
155MPW160K specifikacijos
Dalies numeris 155MPW160K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 10% 160VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111527 pcs Duomenų lapas 155MPW160K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 160V Įtampos įvertinimas - AC 90V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" Dia x 1.142" L (13.00mm x 29.00mm) Serija MPW
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESR Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 1.5µF