155MMR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MMR250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 155MMR250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.155MMR250K.pdf2.155MMR250K.pdf
  • Pranešimas
155MMR250K specifikacijos
Dalies numeris 155MMR250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208283 pcs Duomenų lapas 1.155MMR250K.pdf2.155MMR250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.374" W (18.50mm x 9.50mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 155MMR250K-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 1.5µF Programos General Purpose