155MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MMR400K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 155MMR400K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.155MMR400K.pdf2.155MMR400K.pdf
  • Pranešimas
155MMR400K specifikacijos
Dalies numeris 155MMR400K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 10% 400VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 129215 pcs Duomenų lapas 1.155MMR400K.pdf2.155MMR400K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.394" W (31.00mm x 10.00mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 155MMR400K-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.768" (19.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 1.5µF Programos General Purpose