155MMR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
155MMR100K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 155MMR100K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL
Duomenų lapai: 1.155MMR100K.pdf2.155MMR100K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
155MMR100K specifikacijos
Dalies numeris 155MMR100K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 1.5UF 10% 100VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 218679 pcs Duomenų lapas 1.155MMR100K.pdf2.155MMR100K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Įtampos įvertinimas - AC 63V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 155MMR100K-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 1.5µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
Talpa 1.5µF Programos General Purpose