108SML6R3M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108SML6R3M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108SML6R3M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 108SML6R3M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
108SML6R3M specifikacijos
Dalies numeris 108SML6R3M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 153310 pcs Duomenų lapas 108SML6R3M.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija SML Sraigtasparnis @ žemos dažnio 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 555mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 1572-1321-6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.417" (10.60mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 464 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 464 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 1000µF Programos General Purpose