108TMA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108TMA050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108TMA050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 50V AXIAL
Duomenų lapai: 108TMA050M.pdf
  • Pranešimas
108TMA050M specifikacijos
Dalies numeris 108TMA050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79912 pcs Duomenų lapas 108TMA050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia x 1.220" L (16.00mm x 31.00mm)
Serija TMA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 890mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.0235A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 199 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 199 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 1000µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
108TMA063M
108TMA063M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 1000UF 20% 63V AXIAL