108SAK025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108SAK025M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108SAK025M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 25V T/H
Duomenų lapai: 108SAK025M.pdf
  • Pranešimas
108SAK025M specifikacijos
Dalies numeris 108SAK025M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 25V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 442361 pcs Duomenų lapas 108SAK025M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija SAK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 943mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 265 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 265 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF