108SAK050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108SAK050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 108SAK050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 50V T/H
Duomenų lapai: 108SAK050M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
108SAK050M specifikacijos
Dalies numeris 108SAK050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 50V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 93373 pcs Duomenų lapas 108SAK050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija SAK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.18A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.357A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 199 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 199 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF