IXTT30N50L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT30N50L2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTT30N50L2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 30A TO-268
Duomenų lapai: 1.IXTT30N50L2.pdf2.IXTT30N50L2.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXTT30N50L2 specifikacijos
Dalies numeris IXTT30N50L2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 30A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 10858 pcs Duomenų lapas 1.IXTT30N50L2.pdf2.IXTT30N50L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 400W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 8100pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 240nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas N-Channel 500V 30A (Tc) 400W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 30A (Tc)