IXTT110N10P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT110N10P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXTT110N10P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V 110A TO-268
Duomenų lapai: IXTT110N10P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXTT110N10P specifikacijos
Dalies numeris IXTT110N10P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V 110A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13698 pcs Duomenų lapas IXTT110N10P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 480W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3550pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 110nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 110A (Tc) 480W (Tc) Surface Mount TO-268
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 110A (Tc)