IXFT44N50Q3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT44N50Q3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFT44N50Q3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 44A TO-268
Duomenų lapai: IXFT44N50Q3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFT44N50Q3 specifikacijos
Dalies numeris IXFT44N50Q3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 44A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5627 pcs Duomenų lapas IXFT44N50Q3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 140 mOhm @ 22A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 830W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4800pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 93nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas N-Channel 500V 44A (Tc) 830W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 44A (Tc)