IXFT40N30Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT40N30Q Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFT40N30Q
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 300V 40A TO-268
Duomenų lapai: IXFT40N30Q.pdf
  • Pranešimas
IXFT40N30Q specifikacijos
Dalies numeris IXFT40N30Q Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 300V 40A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4058 pcs Duomenų lapas IXFT40N30Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 80 mOhm @ 500mA, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3100pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 140nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 300V
Išsamus aprašymas N-Channel 300V 40A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 40A (Tc)