IXFT50N60X
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT50N60X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFT50N60X
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 50A TO268
Duomenų lapai: IXFT50N60X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
60 pcs
  • Pranešimas
IXFT50N60X specifikacijos
Dalies numeris IXFT50N60X Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 50A TO268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10993 pcs Duomenų lapas IXFT50N60X.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 73 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 660W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4660pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 116nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 50A (Tc) 660W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 50A (Tc)