IXFT50N50P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT50N50P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFT50N50P3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 50A TO-268
Duomenų lapai: IXFT50N50P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Pranešimas
IXFT50N50P3 specifikacijos
Dalies numeris IXFT50N50P3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 50A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 13558 pcs Duomenų lapas IXFT50N50P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 960W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4335pF @ 25V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 50A (Tc) 960W (Tc) Surface Mount TO-268
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 50A (Tc)