IXFT340N075T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT340N075T2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFT340N075T2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 75V 340A TO268
Duomenų lapai: IXFT340N075T2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
IXFT340N075T2 specifikacijos
Dalies numeris IXFT340N075T2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 75V 340A TO268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9121 pcs Duomenų lapas IXFT340N075T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 3mA Vgs (maks.) -
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija GigaMOS™, HiPerFET™, TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.2 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 935W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 19000pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 300nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 75V
Išsamus aprašymas N-Channel 75V 340A (Tc) 935W (Tc) Surface Mount TO-268 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 340A (Tc)