IXFT32N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT32N50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFT32N50
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 32A TO-268
Duomenų lapai: IXFT32N50.pdf
  • Pranešimas
IXFT32N50 specifikacijos
Dalies numeris IXFT32N50 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 32A TO-268 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5264 pcs Duomenų lapas IXFT32N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-268
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 150 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 360W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 5700pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 300nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 32A (Tc) 360W (Tc) Surface Mount TO-268
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 32A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFT30N85XHV
IXFT30N85XHV
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 850V 30A TO268
Sandelyje: 11995 pcs
parsisiųsti: IXFT30N85XHV.pdf
RFQ
IXFT30N50Q
IXFT30N50Q
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 500V 30A TO-268
Sandelyje: 5726 pcs
parsisiųsti: IXFT30N50Q.pdf
RFQ
IXFT32N50Q
IXFT32N50Q
apibūdinimas: MOSFET N-CH 500V 32A TO-268