IXFP30N25X3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP30N25X3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP30N25X3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CHANNEL 250V 30A TO220
Duomenų lapai: IXFP30N25X3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFP30N25X3 specifikacijos
Dalies numeris IXFP30N25X3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CHANNEL 250V 30A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 34456 pcs Duomenų lapas IXFP30N25X3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 500µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 15A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 176W (Tc) Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1450pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 21nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 250V Išsamus aprašymas N-Channel 250V 30A (Tc) 176W (Tc) Through Hole TO-220
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 30A (Tc)