IXFP36N20X3M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP36N20X3M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP36N20X3M
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas 200V/36A ULTRA JUNCTION X3-CLASS
Duomenų lapai: IXFP36N20X3M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFP36N20X3M specifikacijos
Dalies numeris IXFP36N20X3M Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas 200V/36A ULTRA JUNCTION X3-CLASS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44859 pcs Duomenų lapas IXFP36N20X3M.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 500µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 45 mOhm @ 18A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 36W (Tc) Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1425pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 21nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 200V Išsamus aprašymas N-Channel 200V 36A (Tc) 36W (Tc) Through Hole TO-220
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 36A (Tc)