IXFP270N06T3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP270N06T3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP270N06T3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas 60V/270A TRENCHT3 HIPERFET MOSFE
Duomenų lapai: IXFP270N06T3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFP270N06T3 specifikacijos
Dalies numeris IXFP270N06T3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas 60V/270A TRENCHT3 HIPERFET MOSFE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42066 pcs Duomenų lapas IXFP270N06T3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija HiperFET™, TrenchT3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.1 mOhm @ 100A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 480W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 12600pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 200nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas N-Channel 60V 270A (Tc) 480W (Tc) Through Hole TO-220AB Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 270A (Tc)