IXFP22N65X2M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP22N65X2M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFP22N65X2M
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH
Duomenų lapai: IXFP22N65X2M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXFP22N65X2M specifikacijos
Dalies numeris IXFP22N65X2M Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 28556 pcs Duomenų lapas IXFP22N65X2M.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1.5mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Isolated Tab
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 145 mOhm @ 11A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 37W (Tc) Paketas / dėžutė TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2190pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 37nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 650V Išsamus aprašymas N-Channel 650V 22A (Tc) 37W (Tc) Through Hole TO-220 Isolated Tab
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 22A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFP270N06T3
IXFP270N06T3
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: 60V/270A TRENCHT3 HIPERFET MOSFE
Sandelyje: 42066 pcs
parsisiųsti: IXFP270N06T3.pdf
RFQ
IXFP26N30X3
IXFP26N30X3
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: 300V/26A ULTRA JUNCTION X3-CLASS
Sandelyje: 57818 pcs
parsisiųsti: IXFP26N30X3.pdf
RFQ
IXFP22N65X2
IXFP22N65X2
apibūdinimas: MOSFET N-CH 650V 22A TO-220