IXFA14N60P3
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA14N60P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFA14N60P3
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 14A TO-263AA
Duomenų lapai: IXFA14N60P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
IXFA14N60P3 specifikacijos
Dalies numeris IXFA14N60P3 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 14A TO-263AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55147 pcs Duomenų lapas IXFA14N60P3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXFA)
Serija HiPerFET™, Polar3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 540 mOhm @ 7A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 327W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1480pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 25nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V
Išsamus aprašymas N-Channel 600V 14A (Tc) 327W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXFA) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 14A (Tc)