IXFA16N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA16N50P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFA16N50P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 16A D2-PAK
Duomenų lapai: IXFA16N50P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXFA16N50P specifikacijos
Dalies numeris IXFA16N50P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 16A D2-PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31607 pcs Duomenų lapas IXFA16N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXFA)
Serija HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 8A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 300W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2250pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 43nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V Išsamus aprašymas N-Channel 500V 16A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXFA)
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 16A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
IXFA16N50P3
IXFA16N50P3
Gamintojai: IXYS Corporation
apibūdinimas: MOSFET N-CH 500V 16A TO-263AA