IXFA12N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA12N50P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFA12N50P
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 500V 12A D2-PAK
Duomenų lapai: IXFA12N50P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
IXFA12N50P specifikacijos
Dalies numeris IXFA12N50P Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH 500V 12A D2-PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33331 pcs Duomenų lapas IXFA12N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (IXFA)
Serija HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 200W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1830pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 29nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 500V
Išsamus aprašymas N-Channel 500V 12A (Tc) 200W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXFA) Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 12A (Tc)