IXFA12N65X2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFA12N65X2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IXFA12N65X2
Gamintojas / Gamintojas: IXYS Corporation
Prekės aprašymas MOSFET N-CH
Duomenų lapai: IXFA12N65X2.pdf
  • Pranešimas
IXFA12N65X2 specifikacijos
Dalies numeris IXFA12N65X2 Gamintojas IXYS Corporation
apibūdinimas MOSFET N-CH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 32961 pcs Duomenų lapas IXFA12N65X2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-263AA
Serija HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 310 mOhm @ 6A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 180W (Tc) Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1134pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 18.5nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 650V Išsamus aprašymas N-Channel 650V 12A (Tc) 180W (Tc) Surface Mount TO-263AA
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 12A (Tc)