72V293L7-5PFGI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V293L7-5PFGI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 65536X18 7-5NS 80QFP
Duomenų lapai: 1.72V293L7-5PFGI.pdf2.72V293L7-5PFGI.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
72V293L7-5PFGI specifikacijos
Dalies numeris 72V293L7-5PFGI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1131 pcs Duomenų lapas 1.72V293L7-5PFGI.pdf2.72V293L7-5PFGI.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V293L7-5PFGI
IDT72V293L7-5PFGI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Autobusas kryptimi Uni-Directional