72V293L7-5PF8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V293L7-5PF8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO 65536X18 7-5NS 80QFP
Duomenų lapai: 1.72V293L7-5PF8.pdf2.72V293L7-5PF8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V293L7-5PF8 specifikacijos
Dalies numeris 72V293L7-5PF8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5899 pcs Duomenų lapas 1.72V293L7-5PF8.pdf2.72V293L7-5PF8.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai IDT72V293L7-5PF8
IDT72V293L7-5PF8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA