72V293L7-5PF
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V293L7-5PF
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V293L7-5PF.pdf2.72V293L7-5PF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
72V293L7-5PF specifikacijos
Dalies numeris 72V293L7-5PF Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1234 pcs Duomenų lapas 1.72V293L7-5PF.pdf2.72V293L7-5PF.pdf
Įtampa - tiekimas 3.15V ~ 3.45V Tiekėjo prietaisų paketas 80-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 80-LQFP Kiti vardai 800-1527
IDT72V293L7-5PF
IDT72V293L75PF
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 1.125M (64K x 18)(128K x 9)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 133.3MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V293
Prieigos laikas 5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V293L6PFG
72V293L6PFG
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC II 3.3V 80-TQFP