72V295L10PFG8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V295L10PFG8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 64-TQFP
Duomenų lapai: 1.72V295L10PFG8.pdf2.72V295L10PFG8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
72V295L10PFG8 specifikacijos
Dalies numeris 72V295L10PFG8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 1592 pcs Duomenų lapas 1.72V295L10PFG8.pdf2.72V295L10PFG8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus Yes
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V295L10PFG8
IDT72V295L10PFG8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 2.25M (128K x 18)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 60mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V295 Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V295L15PF8
72V295L15PF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Sandelyje: 5132 pcs
parsisiųsti: 72V295L15PF8.pdf
RFQ
72V295L15PFGI8
72V295L15PFGI8
Sandelyje: 1824 pcs
parsisiųsti: 72V295L15PFGI8.pdf
RFQ
72V295L10PFG
72V295L10PFG
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNC 10NS 64-TQFP
parsisiųsti: 72V295L10PFG.pdf
72V293L7-5PFI8
72V293L7-5PFI8
apibūdinimas: IC FIFO 65536X18 80QFP
parsisiųsti:
72V293L7-5PFGI
72V293L7-5PFGI
apibūdinimas: IC FIFO 65536X18 7-5NS 80QFP
parsisiųsti: 72V293L7-5PFGI.pdf
72V295L10PF
72V295L10PF
apibūdinimas: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 64-TQFP
parsisiųsti: 72V295L10PF.pdf
72V295L15PFGI
72V295L15PFGI
parsisiųsti: 72V295L15PFGI.pdf
72V293L7-5PFI
72V293L7-5PFI
parsisiųsti: 72V293L7-5PFI.pdf
72V295L15PF
72V295L15PF
parsisiųsti: 72V295L15PF.pdf
72V295L15PFI
72V295L15PFI
parsisiųsti: 72V295L15PFI.pdf
72V295L10PF8
72V295L10PF8
parsisiųsti: 72V295L10PF8.pdf
72V295L15PFI8
72V295L15PFI8
parsisiųsti: 72V295L15PFI8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus