72V225L15PFI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V225L15PFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 1024X18 15NS 64TQFP
Duomenų lapai: 1.72V225L15PFI.pdf2.72V225L15PFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V225L15PFI specifikacijos
Dalies numeris 72V225L15PFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5982 pcs Duomenų lapas 1.72V225L15PFI.pdf2.72V225L15PFI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V225L15PFI
IDT72V225L15PFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 18K (1K x 18)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Synchronous
FWFT palaikymas Yes Išsiplėtimo tipas Depth, Width
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA