72V225L15TFI
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V225L15TFI
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 1024X18 15NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V225L15TFI.pdf2.72V225L15TFI.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V225L15TFI specifikacijos
Dalies numeris 72V225L15TFI Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5655 pcs Duomenų lapas 1.72V225L15TFI.pdf2.72V225L15TFI.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V225L15TFI
IDT72V225L15TFI-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA
Autobusas kryptimi Uni-Directional Bazinės dalies numeris 72V225
Prieigos laikas 10ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V225L20TF
72V225L20TF
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1024X18 20NS 64QFP
Sandelyje: 4429 pcs
parsisiųsti: 72V225L20TF.pdf
RFQ
72V225L15TF8
72V225L15TF8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1024X18 15NS 64QFP
Sandelyje: 5014 pcs
parsisiųsti: 72V225L15TF8.pdf
RFQ
72V225L15TFI8
72V225L15TFI8
parsisiųsti: 72V225L15TFI8.pdf
72V225L15TF
72V225L15TF
parsisiųsti: 72V225L15TF.pdf
72V225L15PFI
72V225L15PFI
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1024X18 15NS 64TQFP
parsisiųsti: 72V225L15PFI.pdf
72V231L10J
72V231L10J
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 2048X9 10NS 32-PLCC
parsisiųsti: 72V231L10J.pdf
72V225L20PF
72V225L20PF
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1024X18 20NS 64TQFP
parsisiųsti: 72V225L20PF.pdf
72V225L15PF
72V225L15PF
parsisiųsti: 72V225L15PF.pdf
72V225L15PF8
72V225L15PF8
parsisiųsti: 72V225L15PF8.pdf
72V225L20TF8
72V225L20TF8
parsisiųsti: 72V225L20TF8.pdf
72V225L20PF8
72V225L20PF8
parsisiųsti: 72V225L20PF8.pdf
72V225L15PFI8
72V225L15PFI8
parsisiųsti: 72V225L15PFI8.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus