72V225L15TF8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V225L15TF8
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 1024X18 15NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V225L15TF8.pdf2.72V225L15TF8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
72V225L15TF8 specifikacijos
Dalies numeris 72V225L15TF8 Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 5014 pcs Duomenų lapas 1.72V225L15TF8.pdf2.72V225L15TF8.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai IDT72V225L15TF8
IDT72V225L15TF8-ND
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Duomenų perdavimo sparta 66.7MHz Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA