72V225L10TFG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 72V225L10TFG
Gamintojas / Gamintojas: IDT (Integrated Device Technology)
Prekės aprašymas IC FIFO SYNC 1024X18 10NS 64QFP
Duomenų lapai: 1.72V225L10TFG.pdf2.72V225L10TFG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
  • Pranešimas
72V225L10TFG specifikacijos
Dalies numeris 72V225L10TFG Gamintojas IDT (Integrated Device Technology)
Galimas kiekis 6506 pcs Duomenų lapas 1.72V225L10TFG.pdf2.72V225L10TFG.pdf
Įtampa - tiekimas 3V ~ 3.6V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (10x10)
Serija 72V Pakartotinai perduoti pajėgumus No
Programuojamos vėliavos palaikymas Yes Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 64-LQFP Kiti vardai 800-1517
IDT72V225L10TFG
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Atminties dydis 18K (1K x 18)
Funkcija Synchronous FWFT palaikymas Yes
Išsiplėtimo tipas Depth, Width Duomenų perdavimo sparta 100MHz
Dabartinis - tiekimas (maks.) 30mA Autobusas kryptimi Uni-Directional
Bazinės dalies numeris 72V225 Prieigos laikas 6.5ns
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
72V225L10TF8
72V225L10TF8
Gamintojai: IDT (Integrated Device Technology)
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1024X18 10NS 64QFP
Sandelyje: 4145 pcs
parsisiųsti: 72V225L10TF8.pdf
RFQ
72V225L10PF8
72V225L10PF8
apibūdinimas: IC FIFO SYNC 1024X18 10NS 64TQFP
Sandelyje: 5884 pcs
parsisiųsti: 72V225L10PF8.pdf
RFQ
72V225L10PFG8
72V225L10PFG8
parsisiųsti: 72V225L10PFG8.pdf
72V225L10TFG8
72V225L10TFG8
parsisiųsti: 72V225L10TFG8.pdf
72V225L15PFI
72V225L15PFI
parsisiųsti: 72V225L15PFI.pdf
72V225L15PF
72V225L15PF
parsisiųsti: 72V225L15PF.pdf
72V225L15TF
72V225L15TF
parsisiųsti: 72V225L15TF.pdf
72V225L10PF
72V225L10PF
parsisiųsti: 72V225L10PF.pdf
72V225L15PF8
72V225L15PF8
parsisiųsti: 72V225L15PF8.pdf
72V225L10PFG
72V225L10PFG
parsisiųsti: 72V225L10PFG.pdf
72V225L15PFI8
72V225L15PFI8
parsisiųsti: 72V225L15PFI8.pdf
72V225L10TF
72V225L10TF
parsisiųsti: 72V225L10TF.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus