MDF7-9P-2.54DS(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-9P-2.54DS(55) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-9P-2.54DS(55)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 9POS 2.54MM
Duomenų lapai: MDF7-9P-2.54DS(55).pdf
  • Pranešimas
MDF7-9P-2.54DS(55) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-9P-2.54DS(55) Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN HDR 9POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61352 pcs Duomenų lapas MDF7-9P-2.54DS(55).pdf
Nutraukimas Solder Krovimo kryptis Male Pin
Skrudinimas 0.100" (2.54mm) Serija MDF7
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded RoHS statusas Bulk
Kiti vardai 547-0164-2-55 Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 9 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas MDF7-9P-2.54DS(55)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 9 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
apibūdinimas CONN HDR 9POS 2.54MM Dabartinis - maks. / Kontaktas -
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.292" (7.42mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Tin Susisiekite su Finish - paštu 39µin (1.00µm)
Jungties tipas Header Faktinis skersmuo Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDF7-9P-2.54DSA(55)
MDF7-9P-2.54DSA(55)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 9POS 2.54MM TH
Sandelyje: 85597 pcs
parsisiųsti: MDF7-9P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-8S-2.54DSA(55)
MDF7-8S-2.54DSA(55)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 8POS SINGLE TIN
Sandelyje: 99686 pcs
parsisiųsti: MDF7-8S-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-8S-2.54DSA
MDF7-8S-2.54DSA
parsisiųsti: MDF7-8S-2.54DSA.pdf
MDF7-8P-2.54DSA(55)
MDF7-8P-2.54DSA(55)
apibūdinimas: CONN HDR 8POS 2.54MM
parsisiųsti: MDF7-8P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-8P-2.54DSA(01)
MDF7-8P-2.54DSA(01)
Gamintojai: Hirose Electric Co Ltd
parsisiųsti: MDF7-8P-2.54DSA(01).pdf
MDF7-9P-2.54DS(56)
MDF7-9P-2.54DS(56)
apibūdinimas: CONN HDR 9POS 2.54MM
parsisiųsti: MDF7-9P-2.54DS(56).pdf
MDF7-9P-2.54DSA(01)
MDF7-9P-2.54DSA(01)
apibūdinimas: CONN HEADER 9POS 2.54MM TH