MDF7-8P-2.54DSA(01)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-8P-2.54DSA(01) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-8P-2.54DSA(01)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 8POS 2.54MM
Duomenų lapai: MDF7-8P-2.54DSA(01).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MDF7-8P-2.54DSA(01) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-8P-2.54DSA(01) Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN HDR 8POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59038 pcs Duomenų lapas MDF7-8P-2.54DSA(01).pdf
Nutraukimas Solder Krovimo kryptis Male Pin
Skrudinimas 0.100" (2.54mm) Serija MDF7
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded RoHS statusas Bulk
Kiti vardai 547-0149-9-01 Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 8 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - izoliacija All
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas MDF7-8P-2.54DSA(01)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 8 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
apibūdinimas CONN HDR 8POS 2.54MM Dabartinis - maks. / Kontaktas -
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.394" (10.00mm) Kontaktinis ilgis - poravimas -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Gold Susisiekite su Finish - paštu 30µin (0.76µm)
Jungties tipas Header Faktinis skersmuo Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDF7-7P-2.54DSA(55)
MDF7-7P-2.54DSA(55)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 7POS 2.54MM
Sandelyje: 88398 pcs
parsisiųsti: MDF7-7P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-9P-2.54DS(55)
MDF7-9P-2.54DS(55)
Gamintojai: Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas: CONN HDR 9POS 2.54MM
Sandelyje: 61352 pcs
parsisiųsti: MDF7-9P-2.54DS(55).pdf
RFQ
MDF7-9P-2.54DS(56)
MDF7-9P-2.54DS(56)
Gamintojai: Hirose
parsisiųsti: MDF7-9P-2.54DS(56).pdf
MDF7-8P-2.54DS(55)
MDF7-8P-2.54DS(55)
apibūdinimas: CONN HDR 8POS 2.54MM
parsisiųsti: MDF7-8P-2.54DS(55).pdf
MDF7-8P-2.54DS(56)
MDF7-8P-2.54DS(56)
parsisiųsti: MDF7-8P-2.54DS(56).pdf
MDF7-7S-2.54DSA(55)
MDF7-7S-2.54DSA(55)
apibūdinimas: CONN RECEPT 7POS SINGLE TIN
parsisiųsti: MDF7-7S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-8S-2.54DSA(56)
MDF7-8S-2.54DSA(56)
apibūdinimas: CONN RECEPT 8POS SINGLE TIN
parsisiųsti: MDF7-8S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-8S-2.54DSA(55)
MDF7-8S-2.54DSA(55)
parsisiųsti: MDF7-8S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-8P-2.54DSA(55)
MDF7-8P-2.54DSA(55)
parsisiųsti: MDF7-8P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-8S-2.54DSA
MDF7-8S-2.54DSA
parsisiųsti: MDF7-8S-2.54DSA.pdf
MDF7-7S-2.54DSA(56)
MDF7-7S-2.54DSA(56)
apibūdinimas: CONN RECEPT 7POS 2.54MM TH
parsisiųsti: MDF7-7S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-7S-2.54DSA
MDF7-7S-2.54DSA
parsisiųsti: MDF7-7S-2.54DSA.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus