MDF7-9P-2.54DSA(01)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-9P-2.54DSA(01) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-9P-2.54DSA(01)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 9POS 2.54MM TH
Duomenų lapai: MDF7-9P-2.54DSA(01).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MDF7-9P-2.54DSA(01) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-9P-2.54DSA(01) Gamintojas Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas CONN HEADER 9POS 2.54MM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62219 pcs Duomenų lapas MDF7-9P-2.54DSA(01).pdf
Nutraukimas Solder Krovimo kryptis Male Pin
Skrudinimas 0.100" (2.54mm) Serija MDF7
Atstumas tarp eilučių - poravimosi Unshrouded RoHS statusas Bulk
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 9
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - izoliacija All Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas MDF7-9P-2.54DSA(01) funkcijos -
Išplėstas aprašymas 9 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold apibūdinimas CONN HEADER 9POS 2.54MM TH
Dabartinis - maks. / Kontaktas - Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.394" (10.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Gold
Susisiekite su Finish - paštu 30µin (0.76µm) Jungties tipas Header
Faktinis skersmuo Black
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDF7-9S-2.54DSA
MDF7-9S-2.54DSA
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 9POS SINGLE TIN
Sandelyje: 4216 pcs
parsisiųsti: MDF7-9S-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-8S-2.54DSA(56)
MDF7-8S-2.54DSA(56)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RECEPT 8POS SINGLE TIN
Sandelyje: 61534 pcs
parsisiųsti: MDF7-8S-2.54DSA(56).pdf
RFQ
MDF7-9P-2.54DSA(55)
MDF7-9P-2.54DSA(55)
apibūdinimas: CONN HDR 9POS 2.54MM TH