MDF7-9P-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7-9P-2.54DSA(55) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDF7-9P-2.54DSA(55)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 9POS 2.54MM TH
Duomenų lapai: MDF7-9P-2.54DSA(55).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MDF7-9P-2.54DSA(55) specifikacijos
Dalies numeris MDF7-9P-2.54DSA(55) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 9POS 2.54MM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85597 pcs Duomenų lapas MDF7-9P-2.54DSA(55).pdf
Įtampos įvertinimas 250V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board Skrudinimas Unshrouded
Serija MDF7 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 0.612" (15.54mm) Kiti vardai 547-0150-8-55
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 9
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.100" (2.54mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 9 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.394" (10.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 39.4µin (1.00µm) Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MDF7-9P-2.54DSA(01)
MDF7-9P-2.54DSA(01)
Gamintojai: Hirose Electric Co Ltd
apibūdinimas: CONN HEADER 9POS 2.54MM TH
Sandelyje: 62219 pcs
parsisiųsti: MDF7-9P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF72F-25S-2.54DSA(29)
MDF72F-25S-2.54DSA(29)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN RCPT 25POS 2.54MM
Sandelyje: 25381 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MDF7-9P-2.54DS(56)
MDF7-9P-2.54DS(56)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 9POS 2.54MM