DTS3241A230LG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS3241A230LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR CONDITIONER 7500BTU SIDE MT
Duomenų lapai: DTS3241A230LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 31 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 31 pcs
  • Pranešimas
DTS3241A230LG specifikacijos
Dalies numeris DTS3241A230LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 31 pcs Duomenų lapas DTS3241A230LG.pdf
Svoris 101 lbs (45.8kg) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 7500 BTU
Dydis / Matmenys 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 7500 BTU 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm)