DTS3241A115LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS3241A115LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR CONDITIONER 7500BTU SIDE MT
Duomenų lapai: DTS3241A115LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 39 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 39 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DTS3241A115LG specifikacijos
Dalies numeris DTS3241A115LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 39 pcs Duomenų lapas DTS3241A115LG.pdf
Svoris 101 lbs (45.8kg) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 7500 BTU
Dydis / Matmenys 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 7500 BTU 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm)