DTS3245A115LG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS3245A115LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR CONDITIONER
Duomenų lapai: 1.DTS3245A115LG.pdf2.DTS3245A115LG.pdf3.DTS3245A115LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 26 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 26 pcs
  • Pranešimas
DTS3245A115LG specifikacijos
Dalies numeris DTS3245A115LG Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas AIR CONDITIONER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26 pcs Duomenų lapas 1.DTS3245A115LG.pdf2.DTS3245A115LG.pdf3.DTS3245A115LG.pdf
Svoris 155 lbs (70.3kg) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 9000 BTU
Dydis / Matmenys 14.45" L x 15.98" W x 53.03" H (367.0mm x 406.0mm x 1347.0mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 9000 BTU 14.45" L x 15.98" W x 53.03" H (367.0mm x 406.0mm x 1347.0mm)