DTS3181A115N4SS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS3181A115N4SS
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR CONDITIONER 4000BTU SIDE MT
Duomenų lapai: DTS3181A115N4SS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 27 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 27 pcs
  • Pranešimas
DTS3181A115N4SS specifikacijos
Dalies numeris DTS3181A115N4SS Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 27 pcs Duomenų lapas DTS3181A115N4SS.pdf
Svoris 84 lbs (38.1kg) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 4000 BTU
Dydis / Matmenys 15.55" L x 11.50" W x 29.46" H (395.0mm x 292.1mm x 748.3mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 4000 BTU 15.55" L x 11.50" W x 29.46" H (395.0mm x 292.1mm x 748.3mm)