1589H48C116
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H48C116 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1589H48C116
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER STRIP 48" 20A 16OUT 6'C
Duomenų lapai: 1.1589H48C116.pdf2.1589H48C116.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 786 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 786 pcs
  • Pranešimas
1589H48C116 specifikacijos
Dalies numeris 1589H48C116 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas POWER STRIP 48" 20A 16OUT 6'C "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 786 pcs Duomenų lapas 1.1589H48C116.pdf2.1589H48C116.pdf
Svoris - Įtampa - įėjimas 120V
Būsto medžiaga Aluminum funkcijos -
Energija - Dabartinis - maks 20A