1589H48G116
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H48G116 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1589H48G116
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER STRIP 48" 20A 16OUT 15'
Duomenų lapai: 1.1589H48G116.pdf2.1589H48G116.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 855 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
  • Pranešimas
1589H48G116 specifikacijos
Dalies numeris 1589H48G116 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas POWER STRIP 48" 20A 16OUT 15' "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 855 pcs Duomenų lapas 1.1589H48G116.pdf2.1589H48G116.pdf
Svoris - Įtampa - įėjimas 120V
Būsto medžiaga Aluminum funkcijos -
Energija - Dabartinis - maks 20A