1589H42C1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H42C1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1589H42C1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER STRIP 42" 20A 7OUT 6'CR
Duomenų lapai: 1.1589H42C1.pdf2.1589H42C1.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 931 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 931 pcs
  • Pranešimas
1589H42C1 specifikacijos
Dalies numeris 1589H42C1 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas POWER STRIP 42" 20A 7OUT 6'CR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 931 pcs Duomenų lapas 1.1589H42C1.pdf2.1589H42C1.pdf
Svoris - Įtampa - įėjimas 120V
Būsto medžiaga Aluminum funkcijos -
Energija - Dabartinis - maks 20A