1589H36G1
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1589H36G1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1589H36G1
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas POWER STRIP 36" 20A 6OUT 15'C
Duomenų lapai: 1.1589H36G1.pdf2.1589H36G1.pdf
  • Pranešimas
1589H36G1 specifikacijos
Dalies numeris 1589H36G1 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas POWER STRIP 36" 20A 6OUT 15'C "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1168 pcs Duomenų lapas 1.1589H36G1.pdf2.1589H36G1.pdf
Svoris - Įtampa - įėjimas 120V
Įveskite PDU (Power Distribution Unit) Serija 1589
Naudojamas regionas North America Apsauga nuo perkrovos Circuit Breaker(s)
Montavimo tipas Bench, Rack, Wall Saugomos medijos linijos -
Būsto medžiaga Aluminum funkcijos -
Energija - Dabartinis - maks 20A