SL1010A230SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1010A230SM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1010A230SM
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 230V 5KA SURFACE MOUNT
Duomenų lapai: SL1010A230SM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
SL1010A230SM specifikacijos
Dalies numeris SL1010A230SM Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 230V 5KA SURFACE MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95840 pcs Duomenų lapas SL1010A230SM.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 230V Tolerancija -
Serija SL1010A Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-SMD Cylinder Square End Kiti vardai F6742TR
SL1010A230SM-ND
Lenkų skaičius 3 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Neveikia trumpa No Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 230V 5000A (5kA) 3 Pole Surface Mount