SL1010A470SMF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1010A470SMF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1010A470SMF
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 470V 5KA SMD FAIL SHORT
Duomenų lapai: SL1010A470SMF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
SL1010A470SMF specifikacijos
Dalies numeris SL1010A470SMF Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 470V 5KA SMD FAIL SHORT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86667 pcs Duomenų lapas SL1010A470SMF.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 470V Tolerancija -
Serija SL1010A Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-SMD Cylinder Square End Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 5000A (5kA) Neveikia trumpa Yes
Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 470V 5000A (5kA) 3 Pole Surface Mount
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SL1010A470SM
SL1010A470SM
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GDT 470V 5KA SURFACE MOUNT