SL1010A350SMF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1010A350SMF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1010A350SMF
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 350V 5KA SMD FAIL SHORT
Duomenų lapai: SL1010A350SMF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
SL1010A350SMF specifikacijos
Dalies numeris SL1010A350SMF Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 350V 5KA SMD FAIL SHORT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80950 pcs Duomenų lapas SL1010A350SMF.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 350V Tolerancija -
Serija SL1010A Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-SMD Cylinder Square End Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 5000A (5kA) Neveikia trumpa Yes
Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) 3 Pole Surface Mount