SL1010A090SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1010A090SM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1010A090SM
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT
Duomenų lapai: SL1010A090SM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
SL1010A090SM specifikacijos
Dalies numeris SL1010A090SM Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 90V 5KA SURFACE MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95113 pcs Duomenų lapas SL1010A090SM.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 90V Tolerancija -
Serija SL1010A Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 3-SMD Cylinder Square End Kiti vardai F6741CT
Lenkų skaičius 3 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Neveikia trumpa No Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 90V 5000A (5kA) 3 Pole Surface Mount
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SL1010A230SMF
SL1010A230SMF
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GDT 230V 5KA SMD FAIL SHORT
Sandelyje: 87610 pcs
parsisiųsti: SL1010A230SMF.pdf
RFQ
SL1010A090SMF
SL1010A090SMF
apibūdinimas: GDT 90V 5KA SMD FAIL SHORT